Cups

1st Round

2nd Round

3rd Round

Quarter-Final

Semi-Final

Final

Wed 1 Oct
1
Bawtry Town FC
2
AFC Dronfield
Sat 4 Oct
5
AFC Dronfield U21
6
Parkgate FC Reserves
Sat 4 Oct
3
Caribbean Sports
1
New Bohemians
Sat 4 Oct
0
Davy FC
2
Athersley Recreation Reserves
Sat 4 Oct
6
Denaby Main
5
Byron House
Sat 4 Oct
0
Denaby United U21
8
Wombwell Main
Sat 4 Oct
2
Frecheville CA FC
1
Ecclesfield Red Rose 1915
Sat 4 Oct
15
Handsworth Parramore U21
0
Thorncliffe
Sat 4 Oct
2
High Green Villa
0
Jubilee Sports
Sat 4 Oct
4
Houghton Main
2
Millmoor Juniors
Sat 4 Oct
4
Joker FC (Sat)
0
Houghton Main U21
Sat 4 Oct
0
Kiveton Park
1
Penistone Church Reserves
Sat 4 Oct
2
Millmoor Juniors Reserves
7
Sheffield Bankers
Sat 4 Oct
0
North Gawber Colliery U21
7
Swallownest Miners Welfare
Sat 4 Oct
4
Rotherham Town FC
2
North Gawber Colliery
Sat 4 Oct
3
Silkstone United
0
Athersley Recreation U21
Sat 4 Oct
4
Swallownest MW U21
1
Bawtry Town U21
Sat 4 Oct
9
Wickersley FC
1
Davy U21
Sat 4 Oct
7
Wombwell Main U21
1
Caribbean Sports U21
Sat 4 Oct
2
Worsbrough Bridge Athletic Reserves
1
Frecheville CAFC Reserves
Sat 4 Oct
1
Kingstone United
6
Shaw Lane Aqua Force Reserves
Sat 1 Nov
2
Joker FC (Sat)
1
Wombwell Main U21
Sat 1 Nov
1
AFC Dronfield
10
Houghton Main
Sat 1 Nov
1
Caribbean Sports
3
Sheffield Bankers
Sat 1 Nov
4
Denaby Main
1
Frecheville CA FC
Sat 1 Nov
2
Denaby United
1
Silkstone United
Sat 1 Nov
3
High Green Villa
2
Sheffield Lane Top
Sat 1 Nov
1
Maltby Main Reserves
3
South Kirkby Colliery
Sat 1 Nov
0
Millmoor Juniors U21
3
Worsbrough Bridge Athletic Reserves
Sat 1 Nov
1
Rotherham Town FC
3
Athersley Recreation Reserves
Sat 1 Nov
2
Shaw Lane Aqua Force Reserves
2
Stocksbridge Park Steels Reserves
Shaw Lane Aqua Force Reserves win 5 - 4 on penalties.
Sat 1 Nov
0
Sheffield Athletic
2
Penistone Church Reserves
Sat 1 Nov
3
Swallownest Miners Welfare
3
Handsworth Parramore FC
Handsworth Parramore FC win 4 - 5 on penalties.
Sat 1 Nov
2
Swinton Athletic
1
Swallownest MW U21
Sat 1 Nov
0
Thorpe Hesley
2
Oughtibridge WMFC
Sat 1 Nov
0
Wickersley FC
3
Handsworth Parramore U21
Sat 1 Nov
1
Wombwell Main
3
Parkgate FC Reserves
Sat 6 Dec
9
Denaby Main
3
Shaw Lane Aqua Force Reserves
Sat 6 Dec
3
Denaby United
2
Handsworth Parramore FC
Sat 6 Dec
4
High Green Villa
1
South Kirkby Colliery
Sat 6 Dec
3
Houghton Main
3
Oughtibridge WMFC
Sat 6 Dec
2
Joker FC (Sat)
1
Athersley Recreation Reserves
Sat 6 Dec
0
Parkgate FC Reserves
0
Handsworth Parramore U21
Sat 13 Dec
3
Penistone Church Reserves
1
Worsbrough Bridge Athletic Reserves
Sat 20 Dec
1
Swinton Athletic
1
Sheffield Bankers
Swinton Athletic win 3 - on penalties.
Sat 3 Jan
4
Swinton Athletic
1
Penistone Church Reserves
Sat 17 Jan
2
Oughtibridge WMFC
1
Denaby United
Sat 31 Jan
Parkgate FC Reserves
High Green Villa
Sat 7 Feb
3
Joker FC (Sat)
2
Denaby Main
Sat 14 Feb
0
Parkgate FC Reserves
1
High Green Villa
Thu 12 Mar
5
Joker FC (Sat)
3
High Green Villa
Sandy Lane, Worksop
Thu 19 Mar
0
Swinton Athletic
2
Oughtibridge WMFC
Sandy Lane, Worksop
Wed 29 Apr
0
Joker FC (Sat)
3
Oughtibridge WMFC
Sandy Lane, Worksop

Pete's Patisserie County Senior Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe