Saturday 28 March 2015

Premier Division

15:00
Frecheville CA FC
2 - 3
Joker FC (Sat)
15:00
Handsworth Parramore FC
6 - 6
Millmoor Juniors
15:00
Houghton Main
2 - 1
Wombwell Main
15:00
Oughtibridge WMFC
0 - 0
Stocksbridge Park Steels Reserves
15:00
Swallownest Miners Welfare
3 - 1
Athersley Recreation Reserves

Division One

15:00
AFC Dronfield
2 - 3
South Kirkby Colliery
15:00
High Green Villa
1 - 1
Penistone Church Reserves
15:00
Kingstone United
5 - 0
Millmoor Juniors Reserves
15:00
Sheffield Bankers
2 - 0
Davy FC
15:00
Silkstone United
1 - 0
Ecclesfield Red Rose 1915
15:00
Thorpe Hesley
2 - 2
North Gawber Colliery

Division Two

15:00
Byron House
0 - 4
Denaby Main
15:00
Caribbean Sports
3 - 0
Frecheville CAFC Reserves
15:00
Maltby Main Reserves
1 - 5
Denaby United
15:00
Shaw Lane Aqua Force Reserves
2 - 3
Bawtry Town FC
15:00
Sheffield Lane Top
1 - 2
Parkgate FC Reserves

Under 21

12:30
Caribbean Sports U21
2 - 3
Athersley Recreation U21
15:00
Handsworth Parramore U21
6 - 1
Davy U21
12:30
Wombwell Main U21
1 - 1
Bawtry Town U21

Wednesday 25 March 2015

Premier Division

19:45
Stocksbridge Park Steels Reserves
0 - 0
Wickersley FC

Under 21

19:30
Wombwell Main U21
0 - 4
Handsworth Parramore U21

Saturday 21 March 2015

Premier Division

15:00
Athersley Recreation Reserves
2 - 2
Oughtibridge WMFC
15:00
Frecheville CA FC
2 - 3
Swallownest Miners Welfare
15:00
Handsworth Parramore FC
4 - 0
Swinton Athletic
15:00
Jubilee Sports
1 - 2
Joker FC (Sat)
15:00
Wombwell Main
3 - 1
Millmoor Juniors

Division One

15:00
AFC Dronfield
1 - 7
Kingstone United
15:00
Ecclesfield Red Rose 1915
0 - 0
Thorpe Hesley
15:00
Millmoor Juniors Reserves
1 - 2
Silkstone United
15:00
Penistone Church Reserves
5 - 0
Davy FC
15:00
Sheffield Bankers
0 - 6
North Gawber Colliery
15:00
South Kirkby Colliery
1 - 1
High Green Villa

Division Two

15:00
Bawtry Town FC
1 - 1
Frecheville CAFC Reserves
15:00
Denaby United
5 - 1
Maltby Main Reserves
15:00
Kiveton Park
0 - 2
Denaby Main
15:00
New Bohemians
0 - 2
Shaw Lane Aqua Force Reserves
15:00
Parkgate FC Reserves
0 - 2
Caribbean Sports
15:00
Worsbrough Bridge Athletic Reserves
2 - 1
Byron House

Under 21

12:30
Athersley Recreation U21
1 - 3
Millmoor Juniors U21
15:00
Houghton Main U21
6 - 0
Davy U21
15:00
North Gawber Colliery U21
0 - 0
Caribbean Sports U21
15:00
Swallownest MW U21
0 - 0
Handsworth Parramore U21
15:00
Wombwell Main U21
2 - 1
AFC Dronfield U21

Thursday 19 March 2015

League Cup 14-15 - Semi-Final

19:30
Swinton Athletic
0 - 2
Oughtibridge WMFC

Wednesday 18 March 2015

Division One

19:45
Penistone Church Reserves
5 - 0
Sheffield Bankers

Under 21

19:45
Swallownest MW U21
4 - 0
Caribbean Sports U21

Saturday 14 March 2015

Premier Division

15:00
Houghton Main
1 - 0
Frecheville CA FC
15:00
Millmoor Juniors
4 - 2
Joker FC (Sat)
15:00
Swallownest Miners Welfare
1 - 3
Stocksbridge Park Steels Reserves
15:00
Swinton Athletic
4 - 1
Handsworth Parramore FC
15:00
Wombwell Main
2 - 2
Jubilee Sports

Division One

15:00
High Green Villa
2 - 3
Silkstone United
15:00
North Gawber Colliery
6 - 2
Davy FC
15:00
Sheffield Bankers
2 - 1
AFC Dronfield
15:00
South Kirkby Colliery
3 - 0
Kingstone United
15:00
Thorpe Hesley
2 - 1
Ecclesfield Red Rose 1915

Division Two

15:00
Frecheville CAFC Reserves
0 - 5
Denaby United
15:00
Shaw Lane Aqua Force Reserves
2 - 2
Parkgate FC Reserves
15:00
Sheffield Lane Top
1 - 2
Kiveton Park

Under 21

15:00
AFC Dronfield U21
3 - 2
Caribbean Sports U21
15:00
Davy U21
0 - 4
Swallownest MW U21
15:00
Handsworth Parramore U21
5 - 1
Wombwell Main U21
12:30
Houghton Main U21
0 - 1
Millmoor Juniors U21

Thursday 12 March 2015

League Cup 14-15 - Semi-Final

19:30
Joker FC (Sat)
5 - 3
High Green Villa

Wednesday 11 March 2015

Premier Division

19:45
Stocksbridge Park Steels Reserves
3 - 1
Millmoor Juniors

Saturday 7 March 2015

Premier Division

15:00
Athersley Recreation Reserves
0 - 0
Houghton Main
15:00
Oughtibridge WMFC
4 - 1
Handsworth Parramore FC
15:00
Stocksbridge Park Steels Reserves
3 - 2
Joker FC (Sat)
15:00
Swallownest Miners Welfare
1 - 4
Millmoor Juniors
15:00
Swinton Athletic
3 - 0
Frecheville CA FC
15:00
Wombwell Main
3 - 3
Wickersley FC

Division One

15:00
Ecclesfield Red Rose 1915
2 - 1
Davy FC
15:00
Kingstone United
3 - 0
South Kirkby Colliery
15:00
North Gawber Colliery
0 - 1
Penistone Church Reserves
15:00
Sheffield Bankers
2 - 1
Thorpe Hesley
15:00
Silkstone United
3 - 0
Millmoor Juniors Reserves

Division Two

15:00
Byron House
2 - 0
Kiveton Park
15:00
Caribbean Sports
2 - 1
Denaby United
15:00
Denaby Main
5 - 0
Shaw Lane Aqua Force Reserves
15:00
Frecheville CAFC Reserves
4 - 2
Sheffield Lane Top
15:00
Maltby Main Reserves
1 - 0
New Bohemians

Under 21

12:00
Bawtry Town U21
2 - 2
Swallownest MW U21
12:30
Caribbean Sports U21
0 - 7
Handsworth Parramore U21
15:00
Denaby United U21
5 - 1
Davy U21
15:00
Houghton Main U21
3 - 0
AFC Dronfield U21
15:00
Millmoor Juniors U21
2 - 0
North Gawber Colliery U21

Latest news

Weekly Round-up
General Weekly Round-up

The seasons end

Weekly Round-up
General Weekly Round-up

Oughtibridge Win the Cup!

Pete's Patisserie County Senior Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe