Wednesday 29 April 2015

Premier Division

18:00
Wombwell Main
0 - 2
Swallownest Miners Welfare

Division Two

18:00
Caribbean Sports
5 - 0
Denaby Main
19:45
Worsbrough Bridge Athletic Reserves
2 - 0
Parkgate FC Reserves

Under 21

18:00
Houghton Main U21
9 - 0
Swallownest MW U21

League Cup 14-15 - Final

19:30
Joker FC (Sat)
0 - 3
Oughtibridge WMFC

Monday 27 April 2015

Under 21

18:00
Swallownest MW U21
0 - 0
Athersley Recreation U21

Saturday 25 April 2015

Premier Division

15:00
Athersley Recreation Reserves
1 - 0
Joker FC (Sat)

Division One

15:00
Kingstone United
2 - 2
AFC Dronfield
15:00
Sheffield Bankers
2 - 2
High Green Villa
15:00
South Kirkby Colliery
3 - 2
Silkstone United

Division Two

Att. 230
Denaby Main
1 - 1
Denaby United
15:00
Parkgate FC Reserves
2 - 4
Frecheville CAFC Reserves

Under 21

14:30
Bawtry Town U21
0 - 6
Handsworth Parramore U21

Friday 24 April 2015

Under 21

18:00
Caribbean Sports U21
1 - 3
Davy U21

Wednesday 22 April 2015

Division One

18:00
Kingstone United
2 - 2
Thorpe Hesley
18:00
Silkstone United
6 - 3
AFC Dronfield

Division Two

Att. 130
Denaby Main
2 - 0
Worsbrough Bridge Athletic Reserves
GREAT TEAM PERFORMANCE IN THE END

Under 21

18:00
Athersley Recreation U21
5 - 2
Davy U21
18:00
Caribbean Sports U21
6 - 1
Bawtry Town U21

Monday 20 April 2015

Division Two

18:00
Caribbean Sports
6 - 1
Shaw Lane Aqua Force Reserves

Under 21

18:00
Wombwell Main U21
1 - 2
Houghton Main U21

Saturday 18 April 2015

Division One

15:00
Kingstone United
0 - 1
Penistone Church Reserves
15:00
Sheffield Bankers
2 - 9
Ecclesfield Red Rose 1915
15:00
South Kirkby Colliery
5 - 0
Millmoor Juniors Reserves

Division Two

15:00
Frecheville CAFC Reserves
0 - 2
Shaw Lane Aqua Force Reserves
15:00
Parkgate FC Reserves
0 - 2
Denaby Main
15:00
Sheffield Lane Top
1 - 5
Denaby United

Under 21

15:00
AFC Dronfield U21
0 - 9
Swallownest MW U21
15:00
Handsworth Parramore U21
2 - 3
Houghton Main U21

Friday 17 April 2015

Premier Division

19:45
Athersley Recreation Reserves
1 - 1
Wombwell Main

Wednesday 15 April 2015

Premier Division

18:00
Houghton Main
5 - 3
Millmoor Juniors

Division One

18:00
High Green Villa
1 - 4
Thorpe Hesley
Att. 15
Kingstone United
1 - 0
Sheffield Bankers

Division Two

18:00
Caribbean Sports
3 - 0
Kiveton Park
18:00
Worsbrough Bridge Athletic Reserves
3 - 2
Shaw Lane Aqua Force Reserves

Under 21

18:00
Caribbean Sports U21
1 - 3
Millmoor Juniors U21
18:00
Wombwell Main U21
0 - 2
Swallownest MW U21

Monday 13 April 2015

Division One

19:45
Penistone Church Reserves
4 - 0
Millmoor Juniors Reserves

Under 21

18:00
North Gawber Colliery U21
1 - 4
Millmoor Juniors U21
18:00
Wombwell Main U21
2 - 3
Athersley Recreation U21

Saturday 11 April 2015

Premier Division

15:00
Athersley Recreation Reserves
0 - 0
Swallownest Miners Welfare
15:00
Joker FC (Sat)
2 - 3
Handsworth Parramore FC
15:00
Oughtibridge WMFC
1 - 5
Wombwell Main
15:00
Stocksbridge Park Steels Reserves
0 - 2
Swinton Athletic

Division One

15:00
AFC Dronfield
5 - 2
Davy FC
15:00
Ecclesfield Red Rose 1915
2 - 1
North Gawber Colliery
15:00
High Green Villa
1 - 2
Kingstone United
15:00
Millmoor Juniors Reserves
1 - 0
Sheffield Bankers
15:00
Thorpe Hesley
0 - 3
South Kirkby Colliery

Division Two

15:00
Byron House
6 - 3
Bawtry Town FC
Att. 100
Denaby Main
2 - 1
New Bohemians
MAIN MADE HARD WORK OF THIS GAME RESTED PLAYERS FOR THE CUP FINALTHURSDAY AND IT NEARLY CAME BACK TO BITE THEM AND MASSIVE IMPROVEMENTS NEED TO BE MADE
15:00
Frecheville CAFC Reserves
3 - 0
Worsbrough Bridge Athletic Reserves
15:00
Kiveton Park
3 - 2
Shaw Lane Aqua Force Reserves

Under 21

15:00
Athersley Recreation U21
1 - 2
Handsworth Parramore U21
12:00
Caribbean Sports U21
0 - 2
AFC Dronfield U21
15:00
North Gawber Colliery U21
2 - 0
Swallownest MW U21
15:00
Wombwell Main U21
2 - 2
Millmoor Juniors U21

Wednesday 8 April 2015

Premier Division

18:00
Swinton Athletic
6 - 2
Wombwell Main

Division One

18:00
AFC Dronfield
1 - 3
Thorpe Hesley
18:00
High Green Villa
0 - 1
North Gawber Colliery
18:00
Kingstone United
1 - 1
Silkstone United

Division Two

19:45
Worsbrough Bridge Athletic Reserves
0 - 2
Denaby United

Under 21

18:00
North Gawber Colliery U21
3 - 0
Denaby United U21
18:00
Wombwell Main U21
1 - 4
Caribbean Sports U21

Saturday 4 April 2015

Premier Division

15:00
Millmoor Juniors
1 - 2
Swallownest Miners Welfare
15:00
Stocksbridge Park Steels Reserves
3 - 2
Frecheville CA FC
15:00
Wickersley FC
1 - 3
Joker FC (Sat)

Division One

15:00
Davy FC
0 - 1
Kingstone United
15:00
Ecclesfield Red Rose 1915
5 - 2
AFC Dronfield
15:00
Sheffield Bankers
2 - 4
South Kirkby Colliery

Division Two

15:00
Caribbean Sports
4 - 1
Bawtry Town FC
15:00
Denaby United
4 - 1
Byron House
15:00
New Bohemians
1 - 4
Denaby Main

Under 21

15:00
North Gawber Colliery U21
6 - 0
Wombwell Main U21
15:00
Swallownest MW U21
3 - 0
Millmoor Juniors U21

Wednesday 1 April 2015

Division One

18:00
High Green Villa
0 - 2
Ecclesfield Red Rose 1915

Under 21

18:00
Caribbean Sports U21
2 - 3
Wombwell Main U21
19:30
Handsworth Parramore U21
1 - 2
Swallownest MW U21

Latest news

Weekly Round-up
General Weekly Round-up

The seasons end

Weekly Round-up
General Weekly Round-up

Oughtibridge Win the Cup!

Pete's Patisserie County Senior Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe